Kapitán hovoril o partii, v ktorej ťahá jeden za druhého, jeho asistent o podceňovaní. Chystajte postupové kalkulačky
V podstate vôbec nehrajú zle. Výborne korčuľujú, nahrávajú si a dostávajú sa do šancí, ale nevedia strieľať. Z bezprostrednej blízkosti často minú(!!) bránku, resp to napália rovno do brankára. Tak nech to preboha trénujú. Donekonečna. Tak ako kedysi Jágr, z ktorého sa títo mladíci smiali. Po tréningu ostal na štadióne a opakovane cvičil streľbu doslova do "terča" v bránke z rôznych pozícií. A tie samostatné nájazdy? Katastrofa, veľmi podobná s tou streľbou. Ide sám na bránku, tesne pred ňou spomalí(!), začne tam "driblovať" a pošle to brankárovi do "betónov". Trápne!! Kazaši...nájazd, prudká rana do vinkla, gól. Druhý...nájazd, prudká rana do vinkla, gól...a tak jeden za druhým. Nie je to žiadna jadrová fyzika, veď tí chlapci predsa ovládajú hokejku a puk od detstva lepšie, ako hocičo iné.