Nie. On tým chce iba naznačiť, že hlúpy si ty, Vladimir Iljič Ulajanov
Nie. On tým chce iba naznačiť, že hlúpy si ty, Vladimir Iljič Ulajanov
Aj Severná Kórea zvýšila výrobu rakiet, pričom jej ľudia nemajú čo žrať.
"Prigožinove vyhlásenia a skutky sú bodnutím do chrbta všetkých ruských vojakov bojujúcich proti fašistickým(!!!) ukrajinským silám,“ uviedla FSB. Nie Ukrajinci, ale Rusi ukazuju typicky fasisticke a nacisticke chovanie. Cela tato ziinscenovana šaškáreň slúži iba na to , aby kremelska zberba mohla nastolit este prisnejsie represalie voci vlastnym obyvatelom. A presne taketo provokacne akcie a nasledna (akoze) spätná statna reakcia boli typicke pre Tretiu ríšu, Hitlera a jeho poskokov. A tato ruska čvarga tu ide prstom ukazovat na svojich susedov, ze su fasisti. ...."Na rohu ulice, vrah o morálce káže"...
Pán Naď...1. som presvedčený, že sa do parlamentu na 100% nedostanete
2. nie Dzurinda urobil chybu, že povolal Bugára (alebo hocikoho iného), ale predovšetkým vy(!!) ste urobili chybu, že ste Dzurindu doslova vykopli z jeho pôvodného projektu a nasadili ste tam neschopného Hegera. A tak sa do parlamentu nedostane ani on, ani vy.
Spúšťali ruskú ponorku
A k týmto skvostným záverom si prišiel ako priamy potomok svojho dedka gardistu, alebo toho druhého dedka, arizátora? Alebo...žeby od obidvoch, členov Hlinkovej gardy?
Neviem o tom, že by nám tu niekedy Západ raboval, ale o ruskej čvarge a jej rabovaní, tak o tom viem naozaj dosť.
Keďže nemajú spojenie, tak to svedčí o závažnejšom probléme, ku ktorému tam muselo dôjsť, než "akýsi" kyslík do štvrtka... Ten kyslík už im možno na nič nie je.
Tým proruským tĺkom, ktorí tu vypisujú svoje hlúposti to zbytočne vysvetľuješ.
Myslíš Rusov? Áno, tak tí tam boli a dostali riadne po hube.
Bolševické súdy rôzneho stupňa až po najvyšší potvrdili, že títo vagabundi sú vrahovia. Potvrdil to aj federálny a po revolúcii aj Slovenské súdy, vrátane Ústavného a Medzinárodného súdu. A títo gauneri sa tu začnú oháňať akýmisi podvrhnutými "dôkazmi". Naše súčasné súdy, ktoré sú doslova prepchaté rovnakými "ctihodnými" vagabundmi ako tí odsúdení, sú v takom stave, že sú schopní v spolupráci s najúctyhodnejším pánom Žilinkom prijať verdikt, že to tá mladá medička nasilu vtiahla tých nevinných chlapcov na chatu, nasilu je prinútila k súloži a potom sa sama zabila a utopila v potoku. Fuj, že sa nehanbí, baba jedna, a to chcela byť lekárkou...
Tu rozprávku o Banderovcoch tu teraz vypisuješ ako priamy potomok gardistu, alebo arizátora? Nebodaj obidvoch?
Dediny sa "dobýjajú" pre novinárov a tĺkov ako si ty. Dobýjajú sa obranné línie. Takže tá dedina, hoci má len 54 obyvateľov sa nachádza za jednou z nich.
Ja to neakceptujem, ja ich priam neznášam. A pochopiť ich? Tak to sa ti asi nepodarí.
Mohli by ste tiež napísať, že...."V Česku cítim priemernosť, Slovensky sú iné"...povedala Martina Dubovská a Petra Vlhová musela iba súhlasiť... Buďte takí láskaví a prestaňte tu stále dookola podsúvať články, aké je na Slovensku všetko zlé, aké je všade (najmä v Česku) všetko lepšie.
Ej Jano Jano. Vidíš, ako ti ta tvoja proruská politika stúpla na vedenie. Práve obrátene, Biden aj Scholz presadzujú, aby Ukrajina postupovala do NATO normálnym, neskráteným procesom, zatiaľ čo predstavitelia najmä Východnej EU tam chcú dostať UA čím skôr.
Už by ste mali prestať s vypisovaním nesprávnych informácií, ako napr dnes, že "ruská(!) jednotka sa generála nedočkala", alebo "Rusi skončili v 'ohnivom vreci". V tom ohnivom vreci a v čiernych plastových vreciach nekončia Rusi, ale Mongoli, Baškirci... a iní Aziati z ruskej federácie. Rusi (tí "bieli") si zatiaľ spokojne vysedávajú vo svojich kaviarničkách v Petrohrade, Saratove, či v Moskve, podporujú svojho báťušku Cára Vladimira Vladimiroviča a nadávajú na Západ. Vo svojich šľachtených ručičkách držia americká smartfóniky alebo píšu do amerických PC, vozia sa v nemeckých BMW, sú vyobliekaní v talianskych handrách a topánkach a ich drahé štetky sú navoňané francúzskymi parfumami.
"Ruský" veliteľ Suchrab Achmedov, vrátane jeho jednotky "pravých Rusov". Zatiaľ čo tí naozajstní (bieli) Rusáčikovia, posedávajú vo svojich kaviarničkách v Petrohrade a Moskve, nadávajú na hnusný Západ, každý so svojim americkým smartfónikom, v talianskom oblečení, s nemeckým BMW a so štetkami navoňanými francúzskymi parfumami. Dokedy budú títo "poddaní" Aziati a Mongoli umierať za "vládnucu" ruskú svoloč? Prečo nezoberú útokom Kremeľ a Cára v ňom?
Odporúčame