Vaha toho odsudenia ministrami V4 sa rovna stupnu miery ritolezectva do ana------- Naai politici musia aj Tiso musel Bandy na Ukrajine v sluzbach fasizmu sa mozu rovnat islamistom v Iraku a v Syii. To sa deje napr. v Libyi ked byvali povstalci, rebeli napr. zabili americkeho velvyslanca a teraz ako islamisti sa mlatia medzi sebou. Je to presne to co tym co robili bezletovu zonu odkazal Kaddafi. Libya sa rozpadne a nastane chaos.
Aj na Ukrajine budu USA a Zapad raz zat urodu za podporu fasistom.
EU by si mala uvedomit v inteciach vyhlasenia politikov Ukrajiny, ze Ukrajincov ruskej narodnosti treba vyplienit, ze ti Ukrajinci ruskej narodnosti sa nechystaju dat sa povrazdit. Mala by si uvedomit, ze nejde o separasitov ale obcanov, ktori nesuhlasia s fasistami z Kyjeva. Mali by si uvedomit, ze federacia nie je rozpad Ukrajiny. Ved aj USA su federacia.

