Ako vzdy pan Kristofik vela riedkej omacky. Bonbonikom ale je, ze podla vas mame malo takych ako Kiska. Zarobit milion z platu sa neda. To je mozne iba tym, ze tvorca hodnot nedostava adekvatny podiel na vytvorenej hodnote(mzda,plat) a tento ukradnuty podiel zhrabne milionar. Ak povazujeme tych co kradnu za moralnych je to cesta do pekla. Mame vsak vela kandidatov lepsich ako milionari. Su to akademini, vedci, lekari, vynikajuci odbornici a ini zijuci z platu, mzdy Maju urcite lepsi moralnejsi kredit byt vodcom krajiny.
Politicky a volebny system "demokraticky, slobodne" odstavi tuto naprostu vacsinu od moznosti uspiet.
"

