Konferencia o povojnovej obnove Ukrajiny vyznie, ako by sa rozprávali o tom či nasneží na Vianoce.
Konferencia o povojnovej obnove Ukrajiny vyznie, ako by sa rozprávali o tom či nasneží na Vianoce.
Za moju slobodu teda žiaden Ukrajinec určite nebojuje.
Kapitán Semaforovič to začína hrať na "svoje triko", a snaží sa vyžehliť lapsusy, ktoré narobil. Má to ale už spočítané, SNS zostane vo voľbách pod čiarou hlavne kvôli nemu. SNS má smolu na predsedov.
Ukrajinci nech sa pekne poberú domov z EÚ, do svojho rozkradnutého štátu, podporujúceho banderizmus.
Čo sa čudujete, predsa "inteligentný" policajt... :-)
Preferencie KDH a SAS sú nereálne. Vo voľbách určite dosiahnu horší výsledok.
"Já jsem se těšil na tu medajli, daj-li ji mě, a nebo nedaj-li...". (Anton Špelec Ostrostřelec)
Postup demencie u tejto pani je zreteľný.
Jedna z kŕdľa uškriekaných sliepok v PS.
Mexičania nebudú riskovať zranenia, budú sa šetriť. Ale Česi nevyhrajú, sú slabí, ako čaj.
Zelenský si ani neuvedomil čo Rusi spôsobia teraz Kyjevu. Obyvatelia Ukrajiny mu budú môcť "poďakovať".
Šimečka má ofenzívu na WC, keď dostane hnačku.
Slabý výkon oboch mužstiev. Som rád, že Česi nevyhrali.
Slabý futbal, slabých mužstiev.
Neviete načo by išiel premiér do Kyjeva ?
Británia dodá Ukrajine drony Ukrajinskej výroby ? :-)
Pán minister, viete si predstaviť dôchodcov po 80 r., ako majú všetci smartfóny a v smartfónoch aplikáciu, v ktorej si premenovávajú zásielku a chodia vyberať do balíkoboxov ? Je to výmysel, ktorý neposlúži všetkým obyvateľom rovnako. Cesta je nerušiť pošty a mať inteligentné poštárky, ktoré zazvonia viackrát a pri bránke počkajú o "minútu" dlhšie, aby mali starí ľudia čas "dobehnúť".
Situácia speje bližšie a bližšie k použitiu taktických jadrových zbraní Ruskom. Ukrajina si o to vyslovene žiada.
Do pár dní bude odplata na Kyjev dvojnásobná. Nevyplakávajte potom banderovci.
Keď už majú medzi sebou aj Kaju Kalasovú, tak to už len bude "elita"... Čistí magori.
Odporúčame