No a čo ? Bol smädný. Nad takou kravinou sa na Slovensku nikto nepozastaví. Aj rýchlejšie sa dá vypiť, ako za 17 sekúnd a poriadne pivo, nie nejaké vodové.
No a čo ? Bol smädný. Nad takou kravinou sa na Slovensku nikto nepozastaví. Aj rýchlejšie sa dá vypiť, ako za 17 sekúnd a poriadne pivo, nie nejaké vodové.
Kto je Šimečka ?
Čo si Ukrajinci mysleli ? :-) Pre západ je "bližšia košeľa, ako kabát". Len tí naši hlupáci si stále myslia, že západ by nám pomohol keby niečo. Akurát, tak "veľkú borovú".
A potom agentúra IPSOS im položila otázku v prieskume: koho budú voliť ? A oni odpovedali, že PS...
To je hlúposť. Agentúra IPSOS sú takí istí slniečkári, ako Progresívci. PS budú voliť akurát mladí Bratislavčania odtrhutí od slovenskej reality. PS bude rado, ak sa vôbec dostane do parlementu. Kto je Šimečka ?
Kosovo je Srbsko ! Yenkeeovský gauneri bránia kosovských zločincov.
A zostrelí 40 dronov z 30 tich. A letci sa naučia za 2 mesiace lietať na UFO a Volodymyr už vedel hovoriť, keď sa narodil atď...
Dilema: Šéfka (odborníčka) NATO, alebo šéfka (odborníčka) skládky v Pezinku ?
Zíde z očí, zíde z mysle.
Kosovo je Srbsko !
Zíde z očí, zíde z mysle...
Z histórie dobre vieme, ako skončili najväčšie operácie ii. svetovej vojny...
Velebnosti, jdu blejt !
Potetovalý lúzer.
Počúval som na TA3 o 17.15 vystúpenie Ministra vnútra Šimka k voľbám. No ďakujem za takého "odborníka", absolútne nebol v obraze, mektal, nepripravený vyjadrovať sa k téme.
Už som "odpadol" Čistý bulvár. Kam smeruješ Pravda ?
15 rokov ? To je málo. Mali ho zavrieť až sčernie !
každý deň jednu vakcínu pichnúť bláznovi z Trnavy, aby bol nesmrteľný.
Za 5 zobratých mladých životov je to málo. Za toto malo byť doživotie, v cele s maximálnym stupńom stráženia.
Odporúčame