Progresívci nemajú nárok. 100% mimoparlamentná strana.
Progresívci nemajú nárok. 100% mimoparlamentná strana.
Poznáte pesničku Edo ?:
Edo, Edo, Edo.... Takto to nakúpil ten dobrák Edo, celý sa polepil tým sladkým medom, magneťák v kúte zúrivo hučí, Edo sa tacká a my sme muži. Hovorím kamošom zachráňme Eda, povedia si pipi to sa už nedá, už je v tom po krk pomoci nieto, dnes pre nás umrel náš Edo. Edo, Edo Edo...
A opica Jaro :-)
Lotyši remizuju so Švajčiarmi a postúpia. My v štvrťfinále nemáme čo hľadať, pôsobíme tragicky.
Topiace sa OĽANO sa aj slamky chytá. PS je znova preceňované, toľko percent nebudú mať ani náhodou.
Senilný dedo uveril klamárovi.
Ako môže mať ukrajinka zranený stehenný sval... Také niečo je predsa nemožné :-)
Článok vhodný do bulvárneho plátku. Ale z Pravdy už je bulvárny plátok, takže niet sa čo čudovať. Američania už nemajú mozog dávno, takže to bude určite nejaká kravina.
Pred zápasom vedia ako majú hrať a po zápase zasa ako mali hrať. To je stále rovnako.
Na začiatku zápasu vedia ako majú hrať a na konci zápasu zasa ako mali hrať. "Tak určite".
Určite sa arabský svet s Volodymyra potento :-)
Možno sa učia len štartovať a vzlietnúť. Pristávanie je už zbytočné, max. na padáku.
Či postupia, alebo nepostúpia ? Je to jedno, chlieb lacnejší nebude.
Paráda ! Všetci by mohli ísť s Mikim do partaje, aspoň nebudú v parlamente.
Zisťovali to tí čo vedia čítať, alebo tí čo vedia písať ?
Ten Igor je šašo na entu :-) Len nech sa žerú medzi sebou !
Jasné, že Ukajinská PVO je nepreniknuteľná, každý deň. Volodymyr vie chytať kindžaly do zubov :-)
Útočili 2 a zostrelili 6 :-)
Reči sa hovoria, chlieb sa je.“
Odporúčame