Hašek je de.il. Česi by si už konečne mali uvedomiť, že Slovensko nie je ich kolónia.
Hašek je de.il. Česi by si už konečne mali uvedomiť, že Slovensko nie je ich kolónia.
Ukrajinci, ktorí odišli sa už nevrátia naspäť.
Viem len jedno, že Pellegriniho už nebudem voliť, ak by znova kandidoval.
Páni sveta z Ukrajiny sú pobúrení ?
Ja som pobúrený s čoraz drzejšej a nespratnej Ukrajiny.
"...počas soboty prišli Rusi o 1 820 vojakov..."
Zelenskému sa zasekol sčot.
FOCUS - POKUS, snívajte s nami, vraj voľby by vyhralo PS... :-), :-), :-)
Vlhová už súťažne dojazdila. Koniec kariéry.
Keby pán Jaroslav Žídek v televíznych reláciách o varení radšej hovoril po česky a nek.rvil slovenčinu. Každý Čech si hneď myslí, že vie po slovensky. Akurát sa zosmiešňuje.
Našla kvalitnejšieho záhradníka.
Naozaj dôležitá správa pre Slovákov, že nejaký sopliak s IQ splašeného koňa kúpil auto.
Hlavne, že premáva vlak na Ukrajinu..., to bolo dôležité čo bolo treba (pre Slovákov). Ukrajina považuje Slovensko za štát, ktorý im má "slúžiť". Pomoc Ukrajine by sa mala vyvíjať recipročne od krokov Ukrajiny voči Slovensku.
Jasné, že doktori stiahnu výpovede, stiahli by ich aj tak. To len "napínali svaly". Visolajský a aj väčšina ďalších felčiarov by neodišla od svojich korýt do zahraničia a ani na Úrad práce.
Slovensko by malo recipročne pristúpiť k pomoci, ktorú poskytuje Ukrajine.
Ukrajina so svojím správaním sa nepatrí do EÚ.
Ktovie načo by mal pozitívny test aj jeho prezident v Kyjeve :-)
V Žiline hrá futbal za eurá, v Dunajskej mu núkali forinty a mletú papriku.
Tetka Uršuľa Lajnová z Brusela sa napráska fazule a plynu bude dosť.
Pán premiér: Ja nič, ja muzikant ?
Odporúčame