Takých ukrajinských wunderwaffe už bolo... a vždy to bolo na dve veci - na nič a na ho.no.
Takých ukrajinských wunderwaffe už bolo... a vždy to bolo na dve veci - na nič a na ho.no.
Situácia je kritická. Rusi sú len tri kilometre od Pokrovska.
A v čom je situácia kritická ?
Progresívne nabúral do Demokrata :-). To je komédia, Silvester sa blíži :-)
Najlepšia je tá nemocnica do ktorej nemusíme ísť.
Treba vedieť kedy odísť, to platí oboch Weissovcoch, ml, aj st. Na Slovane sa už obaja len priživujú.
Poopravím španielske média: Slovan nie je súper nižšej úrovne, ale najnižšej. A belasí na tribúnach nie sú na smiech len na španielskych tribúnach, ale aj na celom Slovensku.
V Očovej majú tvrdohlavých volov.
Rusko postoupilo ve svém válečném tažení u devíti ukrajinských obcí, napsali v noci na dnešek na telegramu analytici projektu DeepState, pokládaného za blízký ukrajinské armádě.
Predám kvalitné rakúske krmivo pre sliepky. Bez GMO, starším sliepkam po ňom nevypadáva perie. Cena dohodou.
Páni doktori sú nenažratí ! Videli ste už niekto chudobného doktora ? Kľudne ich treba nechať nech výpovede začnú platiť. Som presvedčený, že ich budú tesne pred skončením výpovednej lehoty hromadne sťahovať. Som zvedavý, koľko doktorov by odišlo do zahraničia od svojich domácich korýt, alebo na Úrad práce. V bežnom živote sú nepraktickí a absolútne nepoužiteľní.
Partizánov skôr, či neskôr pochytajú a pôjdu pásť medvede na Sibír.
A Fico išiel do Brazílie... Prezident Brazílie sa asi náročky hodil na PN.
Všimol som si jednu vec. Ak v nejakej televíznej súťaži má jeden súťažiaci nad 50 rokov a druhý má vek do 30 rokov, tak v drvivej väčšine vyhrá súťažiaci po 50-tke. Má väčší všeobecný prehľad a znalosti, na rozdiel od mladých, ktorí neovládajú v mnohých prípadoch triviálne znalosti.. Smutné je aj keď mladý učiteľ tára hlúposti.
Bordel ktorý je v súčasnej dobe na železnici bude sa len ťažko odstraňovať.
Ukrajinci by si mali zariadiť, aby všetky členské štáty EÚ vyhostili Ukrajincov vo vojenskom veku. Nie len žobrať o zbrane a peniaze, keď tisíce bojaschopných herojov sa povaľuje po Európe.
"V doterajšom priebehu vojny na Ukrajine stratila ruská armáda 754 590 vojakov. Na Facebooku to uviedol generálny štáb ukrajinských ozbrojených síl, ktorý dodal, že iba počas nedele prišli Rusi o 1 220 vojakov..."
Na generálnom štábe ukrajinských ozbrojených síl musia byť nafetovaní každý deň.
Páni doktori sú nenažratí ! Videli ste už niekto chudobného doktora ? Kľudne ich treba nechať nech výpovede začnú platiť. Som presvedčený, že ich budú tesne pred skončením výpovednej lehoty hromadne sťahovať. Som zvedavý, koľko doktorov by odišlo do zahraničia od svojich domácich korýt, alebo na Úrad práce. V bežnom živote sú nepraktickí a absolútne nepoužiteľní.
"Zelenskyj priznal, že vo vojne zahynulo 43 000 ukrajinských vojakov a ďalších 370 000 bolo zranených."
A preto Ukrajine chýbajú vojaci, už idú povolávať 18 ročných a všetci Ukrajinci z Európy sa ponáhľajú domov brániť vlasť.
Páni doktori sú nenažratí ! Videli ste už niekto chudobného doktora ? Kľudne ich treba nechať nech výpovede začnú platiť. Som presvedčený, že ich budú tesne pred skončením výpovednej lehoty hromadne sťahovať. Som zvedavý, koľko doktorov by odišlo do zahraničia od svojich domácich korýt, alebo na Úrad práce. V bežnom živote sú nepraktickí a absolútne nepoužiteľní.
Domáci tréner mal pravdu o psychopatoch z BA. Súčasný Slovan je hanba Slovenska.
Odporúčame