Kto si myslí, že nepríde za použitie rakiet ATACMS tvrdá odveta z ruskej strany ?
Kto si myslí, že nepríde za použitie rakiet ATACMS tvrdá odveta z ruskej strany ?
Kade chodí, deti robí.
Stavím sa, že zo sneženia nič nebude. Teraz vôbec nevedia predpovedať počasie. 1 cm v Bratislave bude "kalamita" :-)
Takéto prieskumy je mlátenie prázdnej slamy. PS aj "zásluhou" Korčoka pôjde v reálnych voľbách rapídne dole. Ale to isté sa týka aj SNS, tam "zásluhou" Danka nezostane kameň na kameni.
To už je len politička a hééérečka... Šašovia a komedianti by mali ľudí zabávať a nepolitizovať.
Nejoblíbenější český zajíc robí mňau, mňau.
PS si s Korčokom našpinilo do vlastného hniezda. Korčok je politická mŕtvola, ktorá nič nedosiahne.
Starý americký dement !
Zlatí komunisti.
To majú Česi poďakované zato, že uznali Kosovo.
Šašovia a komedianti majú zabávať ľudí a nie politizovať.
Koho už len zaujíma vyslúžilý komediant Kňažko...
Nech ide do Moskvy na dovolenku, keď už chce ísť za svoje. Nie na pracovnú cestu a potom si nechá vyúčtovať diéty.
Pre Rusov jedna katastrofa za druhou, vojna, teraz ich navštívi ich Danko... V Moskve nech si dávajú pozor na semafory.
Do Trumpovej inaugurácie už ukrajinský samozvaný diktátor nebude pri koryte ohlupovať ukrajinskí ľud, NATO a EÚ.
Kosovo will forever be Serbia, even if the Americans and Albanians screw up !
Косово ће заувек бити Србија, чак и ако Американци и Албанци зезну !
Plány Trumpa, Zelenského, NATO sú o ničom. Koniec vojny nastane vtedy, keď bude chcieť Putin.
Santu nech si nechajú v Amerike, my máme Mikuláša.
To sme si už len "pomohli" priamym vlakom do Kyjeva...
Na Slovensku, krajine neobmedzených možností sa môže stať aj daňový podvodník prezidentom.
Odporúčame