Amerika vráža peniaze len tam, kde sa jej to oplatí. Nad Ukrajinou už "zlomili palicu".
Amerika vráža peniaze len tam, kde sa jej to oplatí. Nad Ukrajinou už "zlomili palicu".
Dotovanie Banderovcov sú vyhodené peniaze do vzduchu. Aspoň majú na Ukrajine čo rozkrádať.
Pridávať väzňom je nehoráznosť ! Väzeň má postarané o stravu, zdravotnú starostlivosť, má teplo, vodu... V base nie sú za odmenu. Väzni by mali pracovať v najťažších prácach, aké existujú a zadarmo.
Opice, ako svojho času potituloval protestujúcich bývalý hlavný zbrojnoš Jarko Naď. Keď to platilo predtým, tak to platí aj teraz. Navyše vedie ich hlavný šimpanz z PS :-)
Potom sa môžu v EÚ parlamente čudovať, prečo tak málo Slovákov chodí na voľby do EP. Čert bol dlžný celú EÚ.
Nie každý je kapitán Danko... Sú rovní a rovnejší :-)
Pochytať a umiestniť do polepšovne. A zobrať rodičom prídavky.
Čo píšu bratia Česi: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicn…
Gen. Hovnomet, je vojenský expert na pohľadanie. Opýtajte sa generála, za akého režimu bol vojak, kde a kedy chodil do školy a či bol v strane. Odpoveď si hlavne dôkladne overte.
Tento rok Alzák skončí.
gen. Валерій Федорович Залужний by mal emigrovať do Ruska.
Karma je zdarma, to platí aj pre Yankeeov.
Opozícia ani počítať nevie. Je to na smiech, ak keď na kapitánovu hlupaňu by mohli stačiť hoci len tri podpisy.
Nemci tušia čo ich čaká...
Fuj, hanba a zrada od FC Vion. Judáši zo Zlatých Moraviec.
Vakcína je sloboda: https://www.youtube.com/watch?v=FUnOZ44e8nY
Božie mlyny melú pomaly, ale isto.
To je tak, keď do mužstva nekúpia poriadnych futbalistov, ale kde-akého debila. Škoda reči.
Sandálovi bojovníci na ťavách, to je primeraný súper pre Yankeeov.
gen. Валерій Федорович Залужний by mal emigrovať do Ruska.
To je tá "výhodná zmluva".
Odporúčame