NBÚ123 ?
V škole sa pýta učiteľka žiakov: " Žiaci kto mi povie s kým susedí Rusko?" Móricko sa prihlási a odpovedá: "S kým chce."
Alebo vtipnejší variant: "Koho má za suseda Rusko ?" Odpoveď: "Kočnera" :-)
A teraz si predstavte, keby boli pri vláde opičiaci Naď so Šimečkom...
Poľský generál má svätú pravdu !
Ten pisálek Matišák je ale riadny vôl.
Slovenskí vojaci by mali ísť bojovať na Ukrajinu a po Slovensku sa budú prevážať Ukrajinci na SUV ? Prečo nejdú brániť svoju vlasť ?
Tak Fico mal predsa len pravdu, že "peacemakers" chcú vyslať vojakov na Ukrajinu. Nekrofil Macron dopadne tak, ako dopadol Napoleon. Tí čo broja za vyslanie vojakov nech nemajú len reči, ale nech sami idú bojovať, hrdinstvo im padne do gatí za päť minút.
Šimečka by už mal ísť k Vietnamcom do obchodu kúpiť si maskáče.
Že Slováci nechcú pracovať ? Slováci nechcú pracovať za žobračenky.
Že Slováci nechcú pracovať ? Slováci nechcú pracovať za žobračenky. Práci sa bráni jedine tá menšina "Slovákov", ktorej Matovič sľuboval 500.- vo voľbách.
Že Slováci nechcú pracovať ? Slováci nechcú pracovať za žobračenky. Práci sa bráni jedine tá menšina "Slovákov", ktorej Matovič sľuboval 500.- vo voľbách.
A je po Poľsko-Ukrajinskom kamarátstve. "Bližšia košeľa, ako kabát". Poliaci sú v tomto smere nekompromisní. Správne !
Že Slováci nechcú pracovať ? Slováci nechcú pracovať za žobračenky. Práci sa bráni jedine tá menšina "Slovákov", ktorej Matovič sľuboval 500.- vo voľbách.
Ukrajinci by sa na Slovákov zvysoka vysr..i, (vykašľali). EÚ ešte len zistí, čo je to Ukrajina.
Správne, súhlasím s vyjadrením predsedu vlády. Ukrajina nemá v NATO čo hľadať !
Ukrajinci sa "zrazili" s realitou. Od začiatku je to jasné, ako to dopadne. Škoda všetkých vyhasnutých životov.
Weissovcov už mali dávno vyhodiť.
Odporúčame