Veru, tak...
Prosím Vás, to je kto ten Šimečka ?
To je kto ten Šimečka ?
To je kto Šimečka ?
Po SR sa motajú stovky bojaschopných Ukrajincov, sú v každom meste. Prečo nebojujú za svoju vlasť, prečo nechcú brániť Ukrajiinu ? Ukrajina a SR by mali nájsť spôsob, ako ich dostať od nás preč a poslať na front.
Dopredu by Alzák ďakovať nemal. Alebo "Nekrič hop, kým nepreskočíš".
Na Nový rok šesť F-16 a ktovie koľko zostane k dispozícii 31.1. ?
"Vďaka" bláznovi z Trnavy a neschopnému Edovi.
To by bol zaujímavý "test", ktovie ako by dopadol.
To je kto Šimečka ?
U nás musia rekonštruovať letisko Sliač. aby mohli na ňom pristávať F-16. Vari sú Ukrajinské letiská lepšie aj bez rekonštrukcie ?
Heger nech mu pošle šál a šiltovku... To určite pomôže :-)
Čo píšu bratia Česi:
Čo si myslíte, budú ešte niekedy nejakí zajatci z pluku Azov ?
Odporúčame