Guráž treba na to, ak o niečom o čom nemá ani šajnu píše sopliak z bulvárnej Pravdy.
Guráž treba na to, ak o niečom o čom nemá ani šajnu píše sopliak z bulvárnej Pravdy.
Lajošovi Odorovi sa to akosi vymyká z rúk.
Kuleba nech si po susedných štátoch pozháňa súkmeňovcov vo vojenskom veku, ktorí ušli a nechcú bojovať za Ukrajinu. Keď môžu (v ČR) znásilňovať, tak môžu aj bojovať.
To je kto Šimečka ?
Ak Američania povedia, že potrebujeme ponorku, tak kúpime aj tú (na Dunaj) ?
keby bolo keby... samé výhovorky. Pred zápasom vedia, ako majú hrať a po zápase, alo mali hrať :-)
Prečo sa vyhovárajú po každom zápase ?
To musela byť šouka :-). Ešte bude mať Igorko veľa zážitkov z Tour de Slovakia :-)
Yankee go home !
Zima bude veľmi krutá...
Po Slovensku sa potulujú stovky Ukrajincov vo vojenskom veku, čo by mohli byť na na fronte. Prečo nebránia (nechcú brániť) Ukrajinu ? Volodymyr by mal rázne zakročiť, aby bolo čo do mlynčeka na mäso.
Izraelský novinár sa nemýli. Juhoslovan Bratislava na Ligu majstrov nemá.
Šimečka ? Kto to je ?
Hamran, Hamran.... Komu niet rady, tomu niet pomoci.
Odporúčame