Z rozprávky na dobrú noc: "Američania boli pripravení stiahnuť vojakov z nemeckého územia, čo by primalo Sovietov, aby sa vrátili domov."
Poznámka k rozhovoru s gen. Vadovičom, ku ktorému nebola otvorená debata.
Z rozprávky na dobrú noc: "Američania boli pripravení stiahnuť vojakov z nemeckého územia, čo by primalo Sovietov, aby sa vrátili domov."
Poznámka k rozhovoru s gen. Vadovičom, ku ktorému nebola otvorená debata.
Prezentované správy CIA sú na úrovni "informácií" tejto organizácie o zbraniach ZHN v Iraku ...
Mám dojem, že do tejto debaty bola nakomandovaná cynická banda trollov ako napr. Tasha1, ktorá k zavraždeniu Zacharčenka napísala, že:
"Antisemita, extrémista a debil. Už to má za sebou."
Redakcii, podľa všetkého, takéto vyjadrenia nevadia ...
Statočný človek, ktorý sa dokázal vzoprieť banderovskej chunte v Kyjeve!
R. I. P.
Zaujímavé: Diskusia k Vyhláseniu novinárov nie je otvorená ani v Pravde ani v SME. Žeby sa panie novinárky a páni novinári báli dozvedieť, čo si ľudia o nich myslia?
Citujem z vyhlásenia: "Stále máme pochybnosť, či je vyšetrovanie naozaj nezávislé." - To akože nedôverujú celému medzinárodnému tímu vyšetrovateľov?
Zaujímavé: Diskusia k Vyhláseniu novinárov nie je otvorená ani v Pravde ani v SME. Žeby sa panie novinárky a páni novinári báli dozvedieť, čo si ľudia o nich myslia?
Citujem z vyhlásenia: "Stále máme pochybnosť, či je vyšetrovanie naozaj nezávislé." - To akože nedôverujú celému medzinárodnému tímu vyšetrovateľov?
"Slovenská republika sa vždy zasadzovala za dôsledne prešetrenie zločinov proti ľudskosti vo všetkých konfliktoch a bude tak robiť aj naďalej."
Klamstvo až sa z neho práši ...
Ideálne by bolo, keby si ich tam Rusi ponechali ...
Takzvané ľudskoprávne organizácie by mali zamerať svoju pozornosť na to, že akým právom si slobodne pobehujú po svete vojnoví zločinci ako G. W. Bush, T. Blair, N. Sarkozy, D. Cameron a im podobní, ktorí v nedávnych rokoch spôsobili smrť a utrpenie státisícom ľudí.
Ktovie, či vyšetrovali aj v Katalánsku?
Správne! Treba ukázať, že od slávneho Novembra ´89 sme urobili aspoň v jednej oblasti neuveriteľný pokrok.
Keby "hoši" na Národní tříde boli takto vybavení, tak neviem, neviem, ako by to bolo dopadlo ...
Nuž musím sa na to pozrieť, čo hovoril a písal Šavel. Sú to roky, už sa na to príliš nepamätám, hoci som raz sedel aj v hľadisku nášho amfiteátra, keď rečnil ...
Masírovanie mozgov (v titulku pod obrázkom):
"Severokórejská raketa Pukguksong–2 je jednou z alternatív, ktorou môže režim Kim Čong-una udrieť na svet."
Jedenáste prikázanie: "Nevezmeš meno Sagana nadarmo!"
Inými slovami, spájať jeho meno s Tóthom je nepatričné ...
Marčekovi patrí uznanie, že sa postavil proti ukrofašistom a ich slovenským obhajcom a pomáhačom. Klobúk dole!
Rozkazy z Bieleho domu treba bezpodmienečne poslúchnuť! Kam by sa dostal svet, keby si každý robil čo sa mu zachce!
Odporúčame