Regullus
Lenže Putin povedal toho viac a čo je najpodstatnejšie: "Znovu bych chtěl zdůraznit, — a říkali jsme to vždycky — že v Rusku nikdy neexistoval, neexistuje a doufám, že nebude existovat státní systém podpory dopingu."
Regullus
Lenže Putin povedal toho viac a čo je najpodstatnejšie: "Znovu bych chtěl zdůraznit, — a říkali jsme to vždycky — že v Rusku nikdy neexistoval, neexistuje a doufám, že nebude existovat státní systém podpory dopingu."
Pani Teliščáková tomu nebude veriť, ale v školskom roku 1951/1952 bolo náboženstvo na základných školách povinným predmetom ...
Fakt pekné fotografie. - Pán Master... ako znalý veci by nám mohol ešte povedať, ako boli v USA odškodnení ľudia perzekvovaní v období Mccarthizmu, teda práve v 50-tych rokoch. Prípadne aj to ako boli odškodnení rasovo diskriminovaní ľudia (černosi), ktorí sa do roku 1958 vo viacerých štátoch USA mohli napr. v autobusoch posadiť iba dozadu, na im určené miesta.
O2H
Túto duchaplnú myšlienku by bolo potrebné vytlačiť a rozdávať ju bezdomovcom a žobrajúcim ľuďom v uliciach.
Podľa oficiálnych údajov za ostatných 15 rokov odišlo zo Slovenska pracovať do zahraničia 300 000 tisíc ľudí, väčšina mladých ľudí do 30 rokov s vysokoškolským vzdelaním. Nezdá sa mi, žeby len preto, že majú možnosť voľby.
Na Slovensku sú tisíce ľudí, ktorí sú radi, že majú aké-také zamestnanie, neraz za minimálnu mzdu. Aká tam možnosť voľby! Vlastníci firiem ich neraz zdierajú viac ako za feudalizmu. Ak by náhodou otvorili ústa, panstvo im hneď pripomenie, že majú možnosť voľby ...
V tomto storočí sme boli svedkami vojenských agresií, ktoré si vyžiadali milióny ľudských životov a rozvrátili celé krajiny. O vojne sa dnes píše a hovorí ako o chlebe. Rinčanie zbraní silnie. Pravda, nie každému sa to musí javiť ako niečo kruté.
Aký to rozdiel oproti súčasnosti, ktorá je nielen krutá, ale aj bez nádejí ...
Panna Mária, ktorá si počala bez zhrešenia, pomôž mi, prosím, zhrešiť bez počatia ...
Štrougal bol štátnik veľkého formátu. Dnešní politici mu nesiahajú ani po členky. Treba pritom pripomenúť, že z funkcie predsedu vlády, ktorú zastával takmer 20 rokov, mu plynuli podstatne náročnejšie povinnosti a väčšia zodpovednosť za chod a rozvoj štátu ako je tomu v súčasnosti. Klobúk dolu pred tým, čo dokázal! - Poľskí kvázi vyšetrovatelia nech zamerajú svoju pozornosť radšej na objasnenie okolností smrti stoviek poľských bezdomovcov, ktorí zahynuli v dobe "slobody a demokracie" ...
L. Štrougal bol zodpovedný štátnik a schopný národohospodár, ktorý má zásluhy na všestrannom rozvoji Československa v ére socializmu. Náležite dbal aj o bezpečnosť štátu a jeho občanov. Na tom nič nezmenia pofidérne Ústavy ani rozvracači civilizácie z tzv. mimovládnych organizácií. - A ak pánovi Krajňákovi naozaj záleží na spravodlivosti ako základne budovania budúcnosti, nech žiada vyšetrenie vojnových zločinov Západu, ktoré sa udiali takpovediac pred jeho očami v ostatných dvoch desaťročiach (Juhoslávia, Irak, Afganistan, Libya, Sýria).
Keby existoval stroj času a tieto informácie boli prečítané na námestiach v osemdesiat deviatom, tak neviem, či by sa bolo ozývalo To je ono! To je ono! ...
Regullus je už taký. Tára v jednom kuse ...
Nikde som sa nestretol s tvrdením, že Matovič použil tú fotografiu schválne. Pravdaže, nie. On ju použil zo sprostosti. Ale krútiť sa a vytáčať sa vie ako sto hadov.
Matovič sa mohol brániť tým, že fotografiu našiel na povale svojej babky. Čudujem sa, že ho to nenapadlo ...
Flynn síce odstúpil, ale to nie je všetko. Podľa agentúry JPP bude musieť absolvovať kurz pravdovravnosti v Inštitúte pravdy, ktorý vedie svetoznámy pravdológ J. W. Bush ...
Ešte dobre, že dnes môže každého zohrievať povedomie, že máme demokraciu ...
Líbyu nie je možné stabilizovať bez toho, aby boli potrestaní tí, ktorí ju rozbili a zničili. Sarkozy, Cameron, Berlusconi, Obama, Clintonová, Rasmussen (a s ním celé vtedajšie vedenie paktu NATO), predstavitelia všetkých štátov, ktoré bombardovali Líbyu a pomáhali islamským extrémistom dostať sa k moci. Na pranier musia byť postavení aj tí politici, ktorí zničenie Líbye podporovali (u nás napr. Radičová a Dzurinda), tzv. mimovládni aktivisti a tiež predajní redaktori predajných médií. Takáto očista by pomohla nielen Líbyi, ale aj Európe a svetu.
To sotva. Tisovi nebol udelený titul Hrdina SR, nestavajú sa mu pomníky, nie je po ňom pomenovaná žiadna ulica, či námestie, nevelebia ho v mediach a na školách. Oficiálny postoj je k nemu kritický. Tým nechcem povedať, že na Slovensku nie sú takí, ktorí ho považujú za kladnú postavu slovenských dejín, a žiaľ, nie je to len Marián z Banskej Bystrice.
Lenže Harabin bol medzičasom aj podpredsedom vlády a ministrom spravodlivosti, mal možnosť a vlastne povinnosť usilovať o nápravu zlých, či nedokonalých zákonov, nie len hrať sa na mudrlanta, ktorý ovláda všetky právnické kľučky a finesy. Nech ide do hája!
Odporúčame