V dnešných správach RTV: o. i. informovali ako sú na tom verejnoprávne médiá v Česku, Maďarsku a Poľsku. V Česku akoby s tým problém nemali (akože inak, veď je to najdemokratickejší štát na planéte!), v Maďarsku sú vraj pod totálnou kontrolou vlády a v Poľsku ... ? Z Poľska pripomenuli, že verejnoprávnych médií sa v roku 2015 zmocnila Kaczynského PiS. O tom ako sa verejnoprávnych médií v roku 2023 násilne zmocnili liberáli Tuska ani muk!


