Ten protest je proti Bruselu, tak sa obráť s otázkou na Šimečku.
Ten protest je proti Bruselu, tak sa obráť s otázkou na Šimečku.
Nečítam sme-tí lebo im nemienim za čítanie článkov platiť.
Nie je ako tá britská raketa Trident, ktorá im "čľupla" do mora vedľa ponorky :))
Británia vypálila jadrovú raketu a tá čľupla hneď vedľa ponorky
Štrajkujú proti výmyslom Bruselu, takže by mali doniesť kopu hnoja a vysypať ho pred dom Šimečku, ktorý tie blbosti v europarlamente schvaľoval.
To ti potom ten čo ho tlačíš dá facku lebo sa preberie a stavím sa že tlačiť prestaneš :))
To Fico žil už za Štefánika?
Mojko, srdce chráni hrudný kôš, ak sa k nemu chceš pri masáži dostať, tak musíš hrudný kôš stláčať tak silno, že sa prehne až k srdcu. Takže modriny aj zlomené rebrá sú dôkaz že masáž srdca bola vykonaná správne.
Keď Sylvester Stallone nezomrel od chladu keď v Clifhanger-ovi behal po horách v tričku celý deň, tak ruský hrdina Navaľnyj za 2 hodiny určite nie :)
MI6 bude zajtra tvrdiť že Navaľného nechcú vydať rodine lebo to je jeho dvojník :)
A "momentálne zaostalí" nevedia čítať že to vyšetril aktivista, aj to vraj "údajne".
A tá modrina keby tam nebola, tak by bola masáž neúčinná. Ak bola vykonaná dôkladne, tak bude aj nejaké zlomené rebro. Možno keď ti niekedy dovolia robiť vodičák a pôjdeš na zdravotnícky kurz, tak ti to tam vysvetlia :)
Keby bolo leto tak zomrie na úpal.
A ja že sa konali už v starovekom grécku.
hééééj, ukrajinci by to zaplatili.
EU by to zaplatila, nie Ukrajinci.
"čľupla vedľa ponorky" :))
A urobila aj "bum" ??
Asi bol aj Navaľnyj rusofilcka, keď sa tam napriek hrozbe väzenia vrátil.
Iba niekto s IQ 20 ako ty transka si myslí že sudcovia odsúdia toho, kto sa obecenstvu páči.
Transka, ako sa dá obesiť poležiačky na pružnej teplákovej bunde?
Dneska otvorím noviny a tam článok že "Kuciak s Kušnírovou boli zavraždení pár dní pred svadbou".
O rok budú zavraždení cestou na svadbu a redaktorka napíše že to zistili po tom, ako nedorazili do kostola.
Toľko výmyslov kolo nich.
Aspoň netrpel :)
Vôbec nemusel ísť do Ruska a mohol ostať v azyle v zahraničí.
Ale tam by ho už dávno odpravili, teraz najskôr Ukrajinci, keďže nacionalista Navaľný hlásal že Krym je ruský a zrejme by sa nevzdal ani Donbasu.
Takže sa ho najskôr zbavil západ, takého nástupcu Putina nepotrebujú.
Odporúčame