Analytici by sa mali pozrieť na to, koľko peňazí nás to stojí že rodičovským bonusom sa pomáha rodinám, ktoré to nepotrebujú, keďže je vyplácaný od príjmu.
Napr. 200 eur dostávajú rodiny, ktorých príjem je 2000-3000 eur, asi Igorkovi nevychádzalo, tak potreboval brať od štátu príspevok na Rebeku a Klárku.
Ale tu sa niekto rozčuľuje že sa vypláca 13-tý dôchodok.


