Ty si bol počas covidu v umelom spánku na pľúcnej ventilácii že si nevidel čo sa tu dialo?
Čo si Igorko zmyslel, to Mikas nariadil.
A ešte aby som nezabudla, tak Mikas chránil lekárov tým, že chorým zakázal chodiť na vyšetrenia a vyšetrovalo sa po telefóne, teda ak lekár zdvihol. A ak sa chorý vládal hodiny pokúšať dovolať.

