Opozícia kričí, koalícia tlieska. Kauzy Tupý či Kažimír môžu byť premlčané. Psychologička: Skrátenie lehoty nie je motivácia
Keď žena (ale aj chlap) neoznámi znásilnenie hneď, ako ho chce dokazovať po viac ako 10 r.?
Ono to tie ženy neoznamujú aj pre to, lebo náhodou natrafia na takú psychicky labilnú osobu ako Holečková ktorá tam plakala kvôli listu ktorý ani nevieme že či je vôbec pravý a či ho nepísala "znásilnená" umelá inteligencia keďže ho poslankyňa dostala expresne rýchlo a dopadne to takto:
Znásilnená sa obráti na Holečkovú že čo sa jej stalo a tá namiesto aby ju ukľudnila a zobrala do nemocnice a na políciu začne lamentovať:
To je katastrofa, to je hrozné čo sa ti stalo, ako s tým budeš žiť, veď to je trauma na celý život, mne keby sa to stalo tak asi umriem, ........
Množstvo žien to tají kvôli reakcii okolia. A tie opozičné poslankyne namiesto aby vyzývali ženy nech také činy okamžite nahlásia a nasmerovali ich na odbornú pomoc, tak ich chcú nechať nech sa s tým trápia x rokov, lebo možno po nejakých 30 r. naberú odvahu o tom rozprávať.