Aké "silné" protesty?
Úbožiak Šimečka nevie zmobilizovať ani svojich voličov.
Tých údajných 27 tis. nie je ani tretina voličov PS z Bratislavy. A to tam boli aj saskári a iné strany. Mnohí ani nevedeli načo tam sú. Pýtajú sa ich na zrušenie Špec. prokuratúry a začnú rozprávať o Šimkovičovej, asi iba to, čo mali nacvičené.
A na námestí nevydržali ani hodinu, taký "silný" protest to je.


