V 1968 tu prišli vojská varšavskej zmluvy, mimo Rumunov.
A mal si tu nasáčkovaných aj Ukrajincov, napr. rodinu starosti Kyjeva Klička.
V 1968 tu prišli vojská varšavskej zmluvy, mimo Rumunov.
A mal si tu nasáčkovaných aj Ukrajincov, napr. rodinu starosti Kyjeva Klička.
Ale veď Ukrajina vyhráva, tak čoho sa bojíš?
Len aby sa nevysrali na Bratislavu.
Len ti pripomeniem štáty ktoré hranicu s Ruskom majú a nepanikária:
Estónsko
Lotyšsko
Litva
Nórsko
F
V Užhorode Fico uvidí akurát to, že po vojne ani chýru, ani slychu. Asi to je problém pre Ukrajincov, že tam nemajú čo ukazovať, keďže sa tam nič nedeje.
Rusi by museli byť úplne blbí ak by tiahli na Slovensko.
Ocitli by sa v obkľúčení zo severu, juhu aj západu a tú našu cca 100 km hranicu ak by vojská NATO uzavreli, tak by boli v poriadnej pasci.
Ukrajinskí 50-tnici majú dospelých synov, tak sa ich treba opýtať kde sú.
Túto skutočnosť zároveň označili za „jasný signál odporu voči AfD aj posunu nemeckej spoločnosti doprava“.
..............................
"J asný signál" bude, ak AfD prepadne vo voľbách, nie sú to demonštrácie, na ktorých sa možno z 90% zúčastnili práve tí prisťahovalci.
USA, náš veľký vzor.
Prekvapilo ma ešte to, ako česká polícia odporučila zabarikádovať dvere do miestnosti a pri tom sa strelec pohyboval po balkóne a ak by chcel strieľať, tak by strieľal cez okná.
Hádam sa k nemu dostal legálne?
Kto má štatisticky najviac útokov strelcov na školách?
A kto má štatisticky najviac útokov v školách?
Hádam len nenapíšu že obdivoval vrahov v školách v USA.
Práve také príspevky ako tvoj tu šíria nenávisť.
Ešte napíš že zbraň má z Ruska a že si ju objednal cez nejaký ruský zásielkový obchod. :)
Jedným výstrelom ak chceš niekoho zabiť, tak musíš mieriť veľmi presne a hlavne vedieť kde. A to laik ťažko dokáže.
Mal samopal, tak to bolo možno 20 na každú obeť.
Jasné, všetky streľby na školách v USA majú na svedomí Rusi.
Si dnes zhúlený, alebo spitý?
No kde asi. Tam kde aj získal inšpiráciu na útok na škole. Na internete.
No jasné, v USAkove sa strieľa každý týždeň, ale on sa inšpiroval Ruskom.
No ako inak.
V USA sa strieľa na školách pomaly každý týždeň, ale on sa inšpiroval Ruskom.
Odporúčame