Skôr Ukrajinci.
Tvrdia že zostrelili 41 dronov z 42, ale keďže vieme že oni zostreľujú 120% dronov, tak ten čo vraj vybuchol na Rumunskom musel vybuchnúť v dôsledku zásahu pár ukrajinský rakiet :)
Skôr Ukrajinci.
Tvrdia že zostrelili 41 dronov z 42, ale keďže vieme že oni zostreľujú 120% dronov, tak ten čo vraj vybuchol na Rumunskom musel vybuchnúť v dôsledku zásahu pár ukrajinský rakiet :)
Igor dobehol aj bielych.
Pred 3,5 rokmi ho volili, lebo sľúbi že znárodní Počiatkovu vilu v Cannes a zavrie Fica do basy.
A kde je špeciálny neprokurátor, ktorý sa zaoberá korupciami politikov.
A elitní čurillovci by tiež mohli predviesť svoje kvality.
Iba dementi, ale psychopat ho dal na také miesto na kandidátke, že by sedel v parlamente aj keby ho nezakrúžkoval ani jeden Róm.
Rozvedie sa a vydá sa za niekoho normálnejšieho.
Šak nebude prvý trestne stíhaný prezident.
A tiež je tu otázka prečo nekoná elitná banda čurillovcov a špeciálny neprokurátor Lipšic.
Nejaké východné dediny stihli vyčistiť aj banderovci.
V príspevku kde píšeš že Dragon Age píše nesprávne.
Takže ak vieš že on píše nesprávne, tak potom si bol pri tom, čo Igorko natliachal v rómskych osadách.
Určite áno, nabudúce budú chcieť 500 eur pred voľbami, ni po voľbách.
Vo svojom príspevku o 17:52.
odložia hlasovanie
Oni sa dohodli že budú robiť obštrukcie (naťahovať schôdzu), nie je dôležité o čom tárajú, ale že o 5 min. predĺžia hlasovanie.
AFRIČAN, ty si pri tom keď Igorko podvádzal Rómov zjavne bol, keď tak dobre vieš, čo Igorko v osadách kázal.
Takže by si mal sedieť s Igorkom, lebo dobre poznáš čo na osadníkov platí a ako ich zneužiť.
to bolo keď bol TV "celebrita".
Pročko nikdy nebol normály.
Jeho najsuperskejší výkon bol, keď behal nahý po ulici.
Aj študentom vysokých škôl, lebo aj rodinné prídavky sú štátna dávka.
Takže pokiaľ nezarábaš a nevieš sa o seba postarať, nemáš právo voliť.
Lipšic predsa nebude konať proti tomu, kto ho dostal do úradu.
Toto je vec. Máš pocit že Rómovia sú vec?
Skôr "TOTO" z Trnavy by malo sedieť za to, že podviedlo pre teba "toto". Lebo keby nie "toto", tak toten imbecil trnavský je mimo parlamentu.
Starý Pollák včera bojoval v europarlamente za zastavenie eurofondov pre Slovensko.
Odporúčame