Ti ušlo že táto vláda vzišla zo slobodných a demokratických volieb a nie z ulice?
Aj keď je pravda že niektorí poslanci vznikli z rómskych osád.
Ti ušlo že táto vláda vzišla zo slobodných a demokratických volieb a nie z ulice?
Aj keď je pravda že niektorí poslanci vznikli z rómskych osád.
Hulvát je degeš Matovič a asistujú mu degešovia Pollákovci.
Žiadna on-lajno reportáž z protestov?
Trápne je nevedieť stráviť že prehrali v demokratických voľbách.
A synček tej čo zachraňovala Markízu je teraz veľký redaktor v tej TV.
Pre nechápavých, vtedy zachraňovala Pavla Ruska ktorý teraz sedí v base Anna Ghannamová a teraz tam oxiduje jej syn Adel Ghannam.
Pred tým kúpiť punč na vianočné trhy.
Oľajno nebude rozdávať účastníkom 5 eur aby si potom šli kúpiť na Vianočné trhy varené víno?
Chudák rybičky v Dunaji, budú mať z toho doživotnú traumu.
To zveličovanie počtov bolo napr. na narkóze, keď redaktor v rannom spravodajstve zahlásil že v námestiach boli desaťtisíce ľudí.
Zajtra zahlási že ich boli státisíce :)
Ukrajinci tu už od "jarnej" protiofenzívy vytláčajú Rusov smerom na západ :)
Požiada o ich deportáciu na Ukrajinu.
Ukrajinci na Slovensku ešte budú radi, že tu vyhral voľby Fico, taký Šimečka by ich bez rozmýšľania poslal rovno na smrť.
Ukrajinská armáda už dávno neexistuje, bojujú narýchlo vycvičení civili.
A mnohí sú tam z donútenia. S takou "armádou" asi ťažko Ukrajina vyhrá vojnu.
Nezdá sa ti že Ukrajina je už načisto zdochnutá, keď Volodymyr musí už po x-krát mobilizovať?
Či máš pocit že Ukrajinci tam chodia na relaxačný pobyt a Volodymyr teraz povolá tých, čo ho ešte neabsolvovali?
Pre udernika, Jana Baťu, článka a pod. gaučových bojovníkov odporúčam kúpiť si dovolenku v prvej línii niekde na Donbase.
To sa opýtaj vo Švajčiarsku prečo tam tú baryšňu držia.
Degil ako ty bude podporovať mobilizáciu sociek a užívanie si elitných detičiek na západe.
Veď nech umierajú socky.
Rusi mobilizovali 2x a Ukrajinci už 12x.
Verím že jeho dcéra pôjde príkladom. Už je dávno plnoletá.
Dezoláti v uliciach.
Neakceptujú výsledky slobodných a demokratických volieb.
Zelenského dcéra Oleksandra Zelenská už narukovala, alebo obieha s materou značkové butiky, alebo si váľa šunky na pláži, tak ako Netanjahuov syn?
Odporúčame