Tú sme mali, keď vyhral voľby Igor Matovič. A všetci ho tu museli strpieť 3,5 roka.
Nikto nespochybňoval výsledky demokratických volieb.
Ale teraz niekto nevie predýchať že nie je predsedom vlády a ide robiť prevrat a ešte volá na pomoc Brusel.
Takže tu si akurát ty a progresívci myslíte že sme nejaká nerozvinutá africká krajina, kde nie je rozhodujúca vôľa ľudu, ale vôľa pár jedincov z PS.


