Ty si hlavne opráš pamäť a ak nie, tak si vygúúúgli ako sa nazývali protestujúci za Igorka a Edka a ako ste tliachali že ak raz nejaká vláda dostane poverenie vládnuť na 4 roky, tak je protiástavné aby ju ľudia odvolali.
Takže ako bolo protiústavné referendum, tak je protiástavné vybliakávanie pár tisíc progresívcov na ulici.


