A má niektorá "slovenská" banka peniaze?
Najprv by sme museli nájsť slovenskú banku.
A má niektorá "slovenská" banka peniaze?
Najprv by sme museli nájsť slovenskú banku.
Stanko, ty máš 74 rokov?
Podľa príspevkov tak 14.
Chceš tvrdiť že za oľajna a Igorka Psychopatoviča sme sa neprepadli v rebríčku najchudobnejších krajín EU z tretieho miesta na druhé a že nás predbehlo Rumusko a za nami je už iba Bulharsko?
Tebe robí problém vedenie v gebuli.
A to je ktorá tá slovenská banka?
A ktoré naše peniaze má? Tie čo jej budeš splácať 25-30 rokov?
Za oľajna 1 a oľajna 2 sme sa predadli o jedno miesto, na druhé posledné.
Takže úspech Ficovej vlády bude ak opäť budeme tretí od konca.
Najlepší bol dnes Erik Tomáš v diskusii s Veronou Remišovou.
Ona že ohľadom čurillovcov sú už dve právoplatné rozhodnutia a on jej že ak je prvostupňový súd právoplatné rozhodnutie, tak potom aj jej bývalý šéf Kiska bol právoplatne odsúdený z daňových podvodov, lebo ho odsúdil prvostupňový súd. :))
Žeby požiadali aj Rusko?
Kúpme ju inde.
A nemôže si ju kúpiť rovno Ukrajina?
Boli zaznamenané v blízkosti vzdušného priestoru NATO.
.........
Takže zachytili na radaroch?
Ty si zisti koľko Ukrajincov ušlo z Ukrajiny ešte pred vojnou. Asi 10 miliónov.
A to nám tu Volodymyr viac ako 1,5 roka vykladá o nejakej "slobodnej, demokratickej, úspešnej, prosperujúcej a bohatej" Ukrajine (asi iba v jeho fantázii) pred vojnou s Ruskom.
Čop ešte nepočul jediný výbuch, jedinú raketu, ani nevie čo je to vojna. Rovnako ako Užhorod.
Je vôbec medzi Kyjevom a Čopom diaľnica? Myslím že nie, iba rýchlostná cesta.
Vieš kde je Čop?
To o tom že Západ nedodáva muníciu tliacha Volodymyr.
Dôvod je taký ako píšeš, Západ je "odzbrojený".
Ako sa to vezme.
Treba spočítať či je lepšie zmieriť sa s tým, že Ukrajina nevráti požičané, alebo je lepšie že už nebudeme musieť Ukrajinu ďalej financovať.
Dodávky munície sa znížili.
Volodymyr by mal byť ticho, práve Rusku prezradil že USA, EU a krajinám NATO dochádza munícia.
miao
máš pravdu, doplním že USA sa z Pearl Harbor nepoučili a zaskočil ich aj 11.september 2001.
Toto sa viac podobá na 7.10.2023 v Izraeli..
Otočil sa o 360st. :))
Izrael hľadal a nič nenašiel.
Rovnako to dopadne aj pri iných nemocniciach, že Izrael ich zničil lebo Hamas a potom tam žiadne stopy Hamasu nenájde. Ani stopy rukojemníkov. Tí by najskôr to "oslobodzovanie" aj tak neprežili, aj keby tam boli.
Ešte že Volodymyr sa nezačal hádzať o zem a vykrikovať že:
Zanedbávate Ukrajinu a uprednostňujete Izrael.
Veď Izrael je rovnaký terorista ako Rusko, pácha genocídu a zabíja deti.
Gejza, Rusku mali dôjsť rakety pred rokom a Putin bol mŕtvy už 24.2.2022.
Odporúčame