Rusku vládne mŕtvola, ktorá zomrela na niekoľko druhov rakovín :)
Rusku vládne mŕtvola, ktorá zomrela na niekoľko druhov rakovín :)
V 1968 ťa okupovali Ukrajjinci, celá rodina terajšieho starostu Kyjeva Klička bola nasťahovaná v Československu.
Prečo v "kresťanskom" svete, keď ich momentálny minister Rusten Umerov je moslim?
Keď pozerám na tú fotku v titulke, tak sa ten ukrajinský veliteľ podobá tomu mŕtvemu "ruskému" vojakovi ako vajce vajcu.
Opravila by som text pod fotkou, ukrajinský vojak prechádza kolo mŕtvoly svojho spolubojovníka.
Ty si debilko pod vplyvom Jacka Danielsa a mal by si prejsť na tú borovičku, by si mal jasnejšiu myseľ.
Už pomaly 2 roky Rusi prehrávajú :)
Ešte raz:
V Pásme Gazy zomrelo za 1 mesiac viac ako 5000 detí.
Ak by takto postupovalo Rusko, tak na Ukrajine už je 100 000 mŕtvych detí.
Ten poliak v Haagu kedy vydá zatykač na Netanjahua?
To si čítal nejaký progresívny plátok?
Juraj Blanár
1996 - študijný pobyt v Anglicku na Aston Univerzity, Univerzity of Birmingham a vo firme WS Atkins Huntingdon
Certifikát manažovanie projektu - Crown Agents International Training Centre, Worthing a certifikát skúšania stavebných materiálov - Providence Groupe Services, Birmingham, Anglicko
1993 - 1994 študijný pobyt na Aalborg Univerzity, Dánsko
To myslíš že v Anglicku a Dánsku študoval po slovensky?
Izrael zabil za 1 mesiac viac ako 5000 palestínskych detí.
Ak by takto postupovalo Rusko, tak by doteraz zomrelo viac ako 100 000 ukrajinských detí.
Že 70 tisíc.
Bude ich aspoň 700 tisíc.
Ukrajina má už asi 8-mu mobilizáciu aby mal kto bojovať, straty na ukrajinskej strane budú obrovské.
Ty si ale idiot.
Asi každý cm2 Baltského mora mapuje USAk a NATO a ty veríš že to boli Rusi a NATO si to všimli po dvoch týždňoch?
Pochybujem že o tom komediant Volodymyr nevedel, iba sa hrá na blbého.
A bez asistencie USA sa to spáchať nemohlo. USA má v Baltskom mori lode, ponorky, v okolí vojakov, celé územie monitoruje a že by sa to podarilo Ukrajincom na výletnom člne?
Kvôli Lipšicovi bol menený zákon, dovtedy by sa špeciálnym prokurátorom nemohol stať neprokurátor.
Tak aj špeciálna prokuratúra vyzerá, spolitizovaná, nestranná, proste katastrofa.
Neprokurátor Lipšic, ktorý naviac získal nezákonne previerku, nemá v tej funkcii čo robiť.
A ako bonus je jeho trestné stíhanie za usmrtenie chodca na prechode. Také prípady sa stavajú, ale keď zrazil chodca na prechode Skrúcaný, tak Danielko chcel pre Skrúcaného basu, keď zrazil chodca na prechode Danielko, tak tvrdil že to nebolo na prechode, že bol prechod zle osvetlený (lampa rovno pri prechode), že mu chodec náhle stúpil na prechod (zrazil ho v polovici prechodu), proste klamár Danielko nemá čo byť špeciálny neprokurátor.
Pre čurillovcov neplatila prezumpcia neviny, ani pre oľajnomatelka, ani pre Remišovú, ani pre celú bývalú koalíciu, tí už obviňovali a vynášali rozsudky aj bez súdov.
Áno, prokurátor bol zaujatý, ale prokurátor nevyšetruje, on na základe vyšetrovania podá návrh na trestné stíhanie, na väzbu, atď., mal tam byť iný prokurátor a malo to skončiť na inom súde.
Zaujatý bol aj sudca krajského súdu ktorý ich prepustil na slobodu a napriek tomu že rozhodoval iba o väzbe, tak dal zdôvodnenie že on nevidí dôvod na trestné stíhanie, čo vôbec nemal komentovať, pričom v čase prepustenie čurillovcov sa písalo že krajský sudca bral do úvahy iba argumenty obhájcov čurillovcov.
Čurillovci v r. 2022 sa obrátili na Ústavný súd a výsledok: Obvinení policajti NAKA tvrdili, že bolo porušené ich právo na súdnu a inú právnu ochranu, právo na obhajobu a právo nebyť stíhaný inak než zákonným spôsobom. 28. júna Ústavný súd SR vyhlásil, že to tak nie je.
Sú postavení mimo službu lebo sie tie trestné činy vymýšľali.
A chceli zlikvidovať kolegyňu Santusovú.
To že sa rozhodovalo na nesprávnom súde a že rozhodoval sudca ktorý mohol byť zaujatý ešte neznamená že čurillovská mafia je nevinná.
Uvidím ako bude rozprávať advokát Kubina ktorý zastupuje aj Branka Kišša keď aj v tomto prípade sa ukáže že rozhodoval nesprávny súd a zaujatý sudca (tentokrát proti SMERu), takže Branko bude musieť konečne aj niečo robiť ako policajt, nie iba chodiť po tlačovkách v bielej košeli.
Naložia ich na káričky a potiahnu na juh Gazy, tých z nemocnice aj s prístrojmi, vlastne už prístroje nemusia naložiť, tie sú vypnuté lebo nemajú elektrinu, takže už asi ani pacientov nemusia naložiť, už sú dávno mŕtvi.
Skús niečo o elektrocentrálach a zistíš že na chate ak prevádzkuješ TV, chladničku, svietiš, potrebuješ pre jeden generátor na 24 hod. cca 50 litrov palival.
Lenže toto je nemocnica, oveľa väčší kolos ako chata, kde sa nie len svieti a kde je iba TV, ale sú tam rôzne prístroje na ktoré sú ponapájaní pacienti nonstop, operačné sály, inkubátory pre deti, atď, tých 300 litrov im naozaj môže stačiť tak na 15 min. a áno, spotreba musí byť na naše pomery ktorí PHM tankujú iba do auta naozaj obrovská.
Zjavne šlo iba o dôkaz pre Izrael ako ospravedlnenie že sa zachovali humánne.
Odporúčame