Že Zuza skončila v koši mi nevadí. Zuza sa preslávila skládkou, tam aj skončí :)
Že Zuza skončila v koši mi nevadí. Zuza sa preslávila skládkou, tam aj skončí :)
A potom čo? Odsajú ho, alebo vypustia v Gaze na civilov?
Zjavne jedli pukance aj keď napadol Hamas ich nelegálne osady na okupovanom území.
Ako by odchádzali za vlády PS?
Veď Lajoš Odor a čaputovláda tu už min. mesiac vypisujú svoje rady, ako treba všetko škrtať. A dôvod nie je Fico, ale vláda neschopných, čo tu vládla viac ako 3 roky a bodku za tým dala čaputovláda.
keby Igorko Psychopatovič z Hanby Slovenska vyhral voľby, tak som zvedavá koho by obviňoval že mu nechal prázdnu špajzu :)
Prečo také "nasprostalé" robilo rok poradcu Zelenskému?
A nakoniec musel odstúpiť, lebo povedal pravdu, nie ukrajinskú propagandu.
Stačí keď Arestovyč začne rozprávať koľkokrát Volodymyr klamal.
Nakoniec, Arestovič musel odstúpiť po tom, ako povedal že panelák v Dnipre trafila ukrajinská PVO.
Toto je zodpovednosť Čapútovej a čaputovlády, ktorú menovala.
Stav rozpočtu sa opäť zhoršil, ale to je vizitka čaputovlády na čele s Ódorom.
Hádam len nebudú novinári tvrdiť že to spôsobil Fico za týždeň vládnutia :)
V tábore žijú Palestínčania, ktorí boli vysídlení zo svojich dedín v roku 1948, a ich potomkovia.
................
Takže už 75 rokov niekto žije ako vysídlenec, lebo mu Izrael zabral územie na ktorom žil.
A poniektorí tu budú stále vypisovať že táto vojna začala 7.10.2023.
Dnes politológ schladil vytešenú Kvetku Horváthovú v rannej relácii, ktorá sa ho s nadšením opýtala či tá kritika Danka na hlasovanie Fica v Bruseli je vládna kríza.
Politológ na to: Musím vás sklamať, ale nie je to žiadna vládna kríza.
Kvetka má pokazený celý deň. :))
Nejako sa nám Danielko Lipšic stratil.
Od volieb je o ňom ticho, predtým sa stále k niečomu vyjadroval v TV.
Nemá žiadne nápady, tak ako nemala žiadne nápady ako riešiť utečeneckú krízu, iba tú krízu zneužila aby sa stala premiérkou.
V článku je uvedené že má byť riaditeľom Úradu inšpekčnej služby, nie policajným prezidentom.
Úrad vysokého komisára OSN pre ľudské práva však nerozhoduje o tom, či sa stal vojnový zločin; to je vecou justície, uviedla agentúra AFP.
................................................
A čo tak aby parlamenty jednotlivých krajín, alebo EU, vyhlásili Netanjahua za vojnového zločinca?
Česká ministerka Černochová si potom môže obliecť tričko s nápisom "Netanjahu je vojnový zločinec".
Pri tvojej logike by si mohol napísať že ak by nevznikli na Slovensku partizáni, tak by nebolo vypálené Kalištie, alebo Kľak.
Prečo myslíš že vznikol Hamas? Lebo Palestínčania žili v mieri a bez útlaku Izraela?
Hamas je dôsledok správania sa Izraela voči Palestínčanom.
O to ide, Netanjahu ich chce poslať do Egypta a tým sa ich zbaviť.
Ak by odišli, okupant Izrael im nikdy nedovolí vrátiť sa do vlasti.
Táto vojna nezačala 7.10.2023.
Palestína také vtrhnutia alebo ostreľovanie zo strany Izraela zažíva niekoľko desaťročí.
Stále obhajuješ vraždenie detí na Donbase.
Hovorí ti niečo "Alej anjelov"?
Odporúčame