Čo bráni aby sme si našu ekonomiku založili na niečom, z čoho bude Slovensko prosperovať, nie iba spoliehať sa na niekoho iného?
Ešte by si mohol aj niečo o Nórsku, ty fašistický dezolát, ktorý tu prednedávnom vypisoval že Tiso si nezaslúžil trest smrti a že ani nevedel že posiela židov na smrť.


