Zabudol si dodať že Izrael obsadil palestínske územie aj nad hranice, ktoré mu vytýčilo OSN a tým to neskončilo, oni si myslia že im patrí celé územie tak napr. napadli Egypt a obsadili Sinajský polostrov, odkiaľ ich však Egypt vyhnal.
Ich zmýšľanie vystihuje to čo včera povedal izraelský veľvyslanec na Slovensku, že aj Winston Churchill povedal že Izraelčania tam boli skôr ako Arabi. Takže si nárokujú aj na iné územia a tak to vyzerá že práve sa rozhodli spáchať genocídu a vyzabíjať Palestínčanov.


