Aj na 20 tis. zbytočných obetí.
Aj na 20 tis. zbytočných obetí.
Najviac Matel že si posvietia na jeho nákupy covid testov a na terorizovanie Slovákov.
Čaputovláda na čele s Lajošom Ódorom tu bola zjavne nasadená pre to, aby voliči zabudli čo tu stvárali Matel a Edo posledné 3 roky.
Zjavne poniektorí na to aj zabudli,
Takže ak by šiel do koalície s PS, napísal by si že to ľudia mohli voliť PS?
Aj teba bolí hlava z toho že Pelle ide s Ficom, tak ako Šimečku?
Šimečka sklamal tých čo ho platia.
Igorko von oľajno čo kritizuje, veď on nechce do koalície s nikým, jedine tak s Pačivale Roma.
Hlavne treba komunistom poďakovať za kvalitné paneláky, ktoré odolali zemetraseniu.
Čo iné sa dalo čakať?
Poniektorí si myslia že je to hoax.
Japonci majú zemetrasenia denno-denne a stavajú atomky.
A Zuza že je to hoax, ktorý šíri Fico.
Keby sa to stalo pred voľbami, tak by tu mal plačovky Igorko von oľajno, aj mladý Šimečka. A ten by po voľbách oznámil že nemá na pomoc Východnarom, lebo treba na Ukrajiinu.
A samica ktorá by tala tebe, tú by si medzi aké zvery povýšil?
Jaronaď je diera medzi pravým a ľavým palcom na nohe.
Tak teraz neviem či si nemyslel Trnavského, ale toho už na západe máte.
A Topolcany pokiaľ sa nemýlim, tiež sú západnare :)
My vám pošleme to zemetraseniem toho Fica tam už máte.
Prečo by sme mali? Sme na Slovensku, alebo Bratislava je na Marse?
Nevadí, pôjdeme na Mikuláša do krásavice na Dunaji :)
Ukrajinci ukradli Rusom ruskú vodku ktorú im Putin pribalil namiesto zbraní a prepašovali ju na Slovensko, aby diskreditovali Rusko :))
A ty si čo za exot ak náš nazývaš "Slováčikovia" ?
Odporúčame