Šimečka už vysvetlil prečo ušiel zo Slovenska v čase keď tu vládol Dzurinda s Miklošom a jeho poradcom Sulíkom?
Šimečka už vysvetlil prečo ušiel zo Slovenska v čase keď tu vládol Dzurinda s Miklošom a jeho poradcom Sulíkom?
Vy starí bratislavčania, kedy si uvedomíte že keby ste tam ostali iba "starí bratislavčania", tak dnes je Bratislava dedina o počte 10 tis. obyvateľov.
Ani nie, budú posielať doláre a eurá.
Tu na Slovensku im hrozí zníženie dôchodkov, lebo podľa PS sú vysoké.
Igorko príde 5 minút pred koncom volieb a po kanáloch :)
clanok, Matovič už zoštátnil Počiatkovu vilu tak ako sľuboval?
Aj urobil z v Bonaparte múzeum, tak ako sľuboval keď vám rozdával pred Bonaparte párky?
Matovič povedal: Míľnik, ktorý sme dosiahli vraždou Jána Kuciaka a jeho snúbenice .....
clanok, ty tu trepeš dve na tri
Všade posielali iba Šimečku, ktorý dookola opakoval to isté.
Asi sa nebol schopný nikto ďalší naučiť čo má pred kamerami rozprávať.
Asi potrebuje 100 asistentov ktorí by dohliadali aby niečo urobil poriadne.
Kto sú tí čo bojovali za slobodné Slovensko?
Lebo pár pľuvancov už uštedrila prograsívna Zuza, keď vyznamenala fašistov.
Ďalší keď odignorovala najväčší sviatok tých čo bojovali za oslobodenie Slovenska spod fašistov, SNP.
Ja by som vymenila prvé dve miesta a oľajno verím že bude mať 6,9%, pričom tých 9% by mohla mať Republika.
SASka a KDH môžu skončiť aj mimo parlamentu, rovnako SNS.
Oni odídu na západ aj keď PS vyhrá.
Podobne ako sa zbalil a odišiel Šimečka za vlády Dzurindu ktorý vystriedal Mečiara, teda mal byť to najlepšie pre Slovensko, rovnako ako teraz PS.
A nesmrdeli mu ani prachy od SMERu, keď 3 roky robil pre Borisa Zalu.
Uvidíme odkiaľ pre nás USAci zoberú sľúbené palivo do JE.
Napíš rovno že vo vlaku ktorý platia americké mimovládky aby tu navláčili voličov.
Naspäť vás tiež odvezú? Nebude ako cestovný lístok slúžiť fotečka strany ktorú si volil a môže to byť iba PS, alebo SAS?
Uvidíme ako som sa pomýlila :)
To je vysvetlenie pre takých ako clanok, podľa neho za to že nás Rumunsko predbehlo môže Fico.
Od nás by mali vypadnúť všetky sorosove mimovládky.
O chvíľu bude chcieť Zuza zrušiť Ústavný súd, podobne ako chce zrušiť GP. :)
Rumunsko nás predbehlo za vlády Oľajna I, Oľajna II, SAS, Za ľudí, Sme rodina.
Ale podľa teba za to môže SMER, ako aj za neschopného Matelka, Riška ktorý preflákal v Dubaji milióny, Veronu ktorá nezvládla čerpanie eurofondov, aj za Boriska, ktorý nevedel počas lockdownu udržať vtáka v lockdowne.
Kde prší? Tu na Východe svieti slnko na krajšie zajtrajšky :))
Odporúčame