Hej, hej, kamoši ti už vstali a ty si zaspal.
Hej, hej, kamoši ti už vstali a ty si zaspal.
Ty pošli seba na Ukrajinu a choď bojovať za svoje záujmy.
Aj územie kde sa nachádza civilné obyvateľstvo, ženy a deti?
Neštandardné je uzavrieť s niekym zmluvu, ak to čo kupuješ ešte neexistuje.
Palivo, ktoré dodá spoločnosť Westinghouse Electric Sweden AB, musí prejsť najskôr procesom licencovania, teda schválením jeho použitia v podmienkach reaktorov Slovenských elektrární, v rámci ktorého musí byť preukázané, že jeho používanie bude bezpečné.
...............
Takže veľké halóóó a usaci to palivo ešte nemajú.
Dúfam že v zmluve sú aj klauzuly o odškodnom pre Slovensko, ak usáci nebudú schopní palivo dodať.
A doma kúriš radiátormi, tak ťa nezaujíma ruský plyn :))
Tak americký inštitút na výskum vojny denne analyzuje čo sa na Ukrajine deje a americký generál berie info od Ukrajincov, ktorí si správy vycucajú z prsta, tak ako sa im to akurát hodí. :))
A tých najvýznamnejších vodí Zuza do teplárne :)))
Za tých významných asi myslíš Geissenovcov :))
Stanke, keby si si prečítal článok, tak by si zistil že Slovensko podpísalo zmluvu na dodávku paliva, ale usaci to palivo ešte nevedia vyrobiť.
Stanke, ty buď radšej ticho a prečítaj si čo si vypisoval pod článkom o Tisovi.
Stanke, ak to budeš merať počtom turistov, tak v Európe za nami je hádam iba Moldavsko.
A ten údaj čo uvádzaš má byť za rok 2022
.................
V roku 2022 navštívilo Rusko len 200 100 cudzincov, uviedlo združenie ATOR citujúce údaje z pohraničných služieb.
Ty choď zapáliť sviečku Tisovi, podľa teba si nezaslúžil smrť a nikoho vedome neposielal do koncentrákov.
Ty nie si obdivovateľom Tisa.
A čo si vypisoval v inej diskusii?
Vraj Tiso si nezaslúžil smrť a že nikoho vedome neposlal do koncentrákov.
udernik, ty fašista, ty obdivovateľ Tisa, ty zalez a neozývaj sa.
Ty nevidíš to pokrytectvo, ani dvojaký meter?
Nejako to nesedí, zrejme si vymýšľaš.
Od začiatku vojny uplynulo 84 rokov (2023 - 1939 = 84)
Ak mal tvoj otec na začiatku vojny 18 r., tak by mal teraz 102 r., nie 100. Alebo nemal 18r.
Vymýšľaš si.
Nič to nemení na tom, že do r. 1945 mohol získať nejaký židovský majetok.
No pozrime sa na tých politikov.
Tak manžel estónskej premiérky ďalej obchoduje s Ruskom, hlavne že ona vyhlasuje že sa treba odstrihnúť od všetkého ruského.
Potom tie obchody preberie jej manžel.
Takže ty budeš mať 75 a banuješ za fašistickým slovenským štátom.
Dostal tvoj otec nejaké majetky po židoch?
Odporúčame