Minulý rok zakázali prístup "širokej verejnosti", tento vraj to bude venované práve im.
Pravda bude tá, že Žužika s Lajošom pohŕdajú verejnosťou.
Minulý rok zakázali prístup "širokej verejnosti", tento vraj to bude venované práve im.
Pravda bude tá, že Žužika s Lajošom pohŕdajú verejnosťou.
Nedrístaj, ty tu zjavne chceš PS, ktorí by pokračovali v šľapajách čaputo-čurillovskej mafie.
A ktorým nezáleží na Slovensku, keďže čaputovláda ako prvé vyhlásila že peniaze na pomoc Slovákov nemá, ale Ukrajina dostane všetko, čo potrebuje.
Najnovšie Volodymyr potrebuje 5 miliard, vraj aby mohol zorganizovať na Ukrajine voľby. Ale tá naša usacka štetka v paláci tie naše predčasné zmarila.
Možno bude zostavenie vlády ľahšie ako predpovedajú rôzne prieskumy.
Záleží od počtu strán, ktoré sa do parlamentu dostanú.
Môže byť že nakoniec sa tam dostane iba SMER, HLAS, PS, Republika, KDH.
PS nebude mať s kým zostaviť vládu :)
Poniektorí ani sami nevedia ako sa dostali do politiky, napr. tí na kandidátke Plg. Igora Testoviča Matoviča.
Nie.
Ak dostal štipendium ako tvrdí, tak nemôže mať problém zverejniť kto mu štipendium priznal.
Už zverejnil kto mu platil štúdium na Oxforde??
Šimečka už zverejnil kto platil jeho štúdium na Oxforde ?????
A tiež by mal každý vedieť že jeho otec pracuje v denníku n.
Aj že Šimečka bol za povinné očkovanie Pfizerom.
Jeden igiot zaviedol povinné testovanie, druhý bojoval za povinné očkovanie.
Šimečka už zverejnil kto platil jeho štúdium na Oxforde.
Tvrdil že dostal štipendium, tak nebude mať problém zverejniť od koho. :)
Zmena určite príde :)
PS stúpa, ale iba v mediálnej propagande.
Píšu o nich každý deň a články začínajú titulkou ako táto, musí tam byť zmienka o úspechoch PS.
Jasné, Slovnaft sa naučil vyrábať PHM aj z bahna, ktoré mu poslali "demokratickí" dodávatelia namiesto ropy :)
A keď začnú odchádzať plynové kotly, tak budeš vysvetľovať čo to za "kvalitu" nám tu USAk dodáva.
Jasné, ale skôr Putin zomrie prirodzenou smrťou, ako sa nájde niekto, kto "potiahne" tú britvu :)))
A potom bude Volodymyr žobrať o peniaze, pri čom mohli zarobiť na tranzite.
A tiež vedú v počte krajín, ktoré napadli.
A ešte že nás tu terorizovali pfizerom.
Prvý sa dostal do vesmíru, prvý vystúpil z rakety vo vesmíre, postavil prvú vesmírnu stanicu.
Čím sa môžu pochváliť USAci? Veď lunárny program je dielom nacistických vedcov, nie USAkov.
Jedine tak že prví zhodili atómovú bombu na civilné obyvateľstvo.
Hej..Ryba
Bolo dokázané že ukrajinské obilie je kontaminované a rovnako kukurica, tak si ju žer sám a nosieraj našich poľnohospodárov.
Ty sa nepcháš, ty si už napchatý.
A čo na to usapucmolky?
Ich sonda ešte na žiadnom póle mesiaca nepristála a ak naozaj tam pristál nejaký usak, tak len vďaka nacistickým vedcom, ktorí za azyl pracovali na lunárnom programe, lebo usaci sú totálne neschopní.
A dokazujú to aj teraz, keď nevedia ani skopčiť nacistickú technológiu a postaviť podľa nej raketu, ktorá by dopravila usakov na Mesiac.
Alebo žeby to aj 1969 iba hrali?
Odporúčame