Domácnosti sa dočkajú lacných energií, nezaplatia ani cent navyše. Odborníci za to vládu tvrdo kritizujú
Narast energii by mali zaplatit volici PS ,KDH,a OLANO ..oni predali elektrarne onischvalili sankcie na Rusku ropu a plyn.
Navyse nic nevybudovali...Volici Smeru-udajne vcsinou dochodci vybudovali plynovody,ropovody,distribucne siete,elektrarne ,priehrady ,byty,mesta .tie teraz prinasaju hotove peniaze tak nech mladi sopliaci nevykrikuju a menej dovolenkuju a viacej pracuju...inak je mi luto aky minimalny progres nastal za 34 rokov v porovnani s 40 rokmi kokousou..