No a kdeže je ten agresor? -v tvojej gebuli ...Keby si postal posledné 3 -4 roky na žel . stanici v Ružomberku , tak by si videl to množstvo tankov a OT čo sa valili na východ ..na východ synu zo západu ..kdeže asi šli? Do Betlehema? A to vtedy Vovka plával v jazere a lovil štuky na Sibíri ..a o agresií ani chýru , ani slychu ..

