Čaputová, -čo si to dovoľujete ?
Je to veľmi zle v tomto štáte...Prezidentka bojuje s GP,policajti bojujú navzájom proti sebe ,SISKA bojuje s políciou a vládou ,politici navzájom proti sebe ,ešte aj opozícia medzi sebou ....Komunisti to mali jednoduchšie....Rozháraný celý národ .tych čo žijú na úkor druhých je stále viac (úradníci, nezamestnaní,sociálne dávky).Pracovitý človek začína byť unikát a nepochopeny.Vsetci politici chcú len dávať (500-vky,podpory,prídavky , materské..)Nikto ale nepovie odkiaľ na to zoberie (zdanenie a zobrať je tým čo robia je opäť zlodeji na)Nikto nepovie že zredukuje štátnu správu,uveďme na armádu,znižuje podpory, zrušíme zdravotné poisťovne....A potom máme špeciálne súdy , prokuratúry.a bohvie ešte aké úrady....A prezidentka rieši hlúposti..