Nech uz je ako chce,ta ruska armada je dobra.....na ukrajine su najvychyrenejsie zapadne zbrane s vynimkov F16,F35....a z Rusmi to ani nezakyva ,stale si idu svoje....a ten Patriot ma vraj len defekt od crepiny z Kindzalu co odletela ked ho zostrelili...a pretoze ukrajinci nevedia ani defekt opravit ,tak to musia odviezt do opravy do nemecka ...

