Ked čítam tie príspevky tak mi je luto že Rusko vyhralo vojnu ..mali sme ostat ako gastarbeiteri Nemecka , čo sa aj sučsne deje...Tí ludia su posadnutí , posadnutí nenávistou voči dobrosrdečnej Ruskej duši ..radšej maju zničenu Líbyu , Juhosláviu , Sýriu ,Somálsko ....a aké to boli zeme ...Vymývanie mozgov funguje ...je to kruté ...No som zvedavý či sa dožťijem konca ...

