bodaj by nemalo zisk , ked všetko platia ludia a firmy . Kedysi prípojky financovlo SPP. Dnes všetko platia ludia .Mne to pripadá ako TESCO keby chcelo predávat tovar , ale povedalo by ..kudia postavte si markert , my Vám tam tovar navozíme a predáme..

