Môže parlament šokovať vládu a nepotvrdiť núdzový stav?
Vcera som bol na asi uz 6 -tych "vyterovych slavnostiach" v starom kulturaku......hrali "ludo e "odrhovacky ,dievcatka hlaskom volali,abatise testovalj.....ludia postupne sedeli a cakali ..niktori v sale , niektori na javisku.....hlavy dolu ,bez reci..takto nejako to asi vyzeralo v koncentraku..odovzdanost ,beznadej , apatia.....co to s nami ten blazon porobil? Moji rodicia sa brali za 2.svetovej vojny,mali svadbu,krstiny,otec narukoval ,bojoval proti Polsku ako vojak Slovenskeho statu,potom dezertoval ,mama sla k nemu s jeclom..nebali sa smrti,hoci cihala vsade,strielali po nej....co to ten blazon s nami porobil..miesto nedelnych omsi ,sobotne testovanie...kazdy tyzden...ako v koncentraku...ako to skonci?