Nech ide do cigánskych osád,aká je tam hustota ľudí bez rusok..
Nech ide do cigánskych osád,aká je tam hustota ľudí bez rusok..
Ja som len zvedavý čo budú robiť ak mu nič nedokážu.Kicura podľa mena nie srac,Kocúra je podľa mňa tvrdý hráč..Ešte bude veselo...
A kto ma podnikať sk nie poriadne firmy? Matovic, či Jožko Trtko z hornej dolnej?
malo testov , málo pozitívných , to už tak mohol robit dávno..
Úplný súhlas....také tituly,tomu šašovia Vírusovú titul ani nepristane.Ja si myslím že predsedom parlamentu sa stal preto aby mal ochranku.Byvali "kamoši " mu idú po krku....Tak sa aj slamky chytá..
Spajzovi ekonómovia, nech zarobia, nemôžu stále chodiť do spajzy.. Musia kdesi aj zarobiť, dokedy budú chodiť do spajzy, ved to by musela ta špajza mat rozmery Európy..
No elektronický občiansky, softvér,a iné chui-oviny....oplatí sa to?
Podľa mňa žiadne dohody,či brigadky by nemali existovať.proste pracovná zmluva a dosť.Ziadne možnosti únikov ,daní odvodov.Alebo pracuješ a každá práca musí byť prihlásená ,alebo zaevidované ,alebo si parazit a zlodej..
Trefné,ešte chce zobrať peniažky za jún,júl,august..hajzel jeden.
Tak ,tak,študenti , asociáli,dôchodcovia ,ti všetci nás zachránia..
Tak ,kto nechce robit jednoducho prestane chodit do prace ,zamestna sa inde ,vsak moze mat aj 3vroboty a v jednej absencie s z tej jo vyjodia.
Keby neboli taki dochodci ako su tvoji rodicia ,tak by taki debili ako Ty neboli na svete.....a bol by raj na zemi..
Už aj profesorom straší.. A ze akademici. Krysy sú to a...
MOJE OPATRENIA -
-strany sa musia financovat zo svojich príspevkov-nevyplatil by som im za volby nič
-zrušit župy , nechat 3 kraje
-zrušit UP , nech to robia sukromníci
-zrušil by som dávky , urobil pred UP vývarovne , nezamestnaným dal číp , kde by mohli dostat 1 teplé jedlo denne
-na 1 učitela 25 žiakov , min 18
invalidi nesmu pracovat a ak tak maximálne do fondu postihmutia a aj s takou mzdou
-nechal by som len hrubu mzdu a čistu mzdu
-zrušil by som poistovne , ked je poistenie povinné
-starostovia by bola čestná , neplatená funkcia
-poslanci priemerný plat v hospodárstve , bez poradcov
a mnoho iných ..,
ty kryptomena a indexový trh..denne mám po 16 hod teefonáty na kryptomeny , indexové trhy....Ked im poviem že ak mi založia byt v dvojnásobku mojej investície tak je po kryptomenách.....A kludne chod aj po prašných cestách a vyrábaj poriská do lopát....Akaždý výrobok musíš z niečoho poskladat , aj podrbané potrubie..
Inštitut ...kto ich platí? z čoho žiju? Igorko Matovičovie?
500 000 postihnutých.....Každý deviaty občan berie nejakú dávku . Národ invalidov a žobrákov....aj premiér je invalid....aký generál takí vojaci....
Odporúčame