no sa mi zdá že štát je už tak sociálne prebalíčkovaný ,že ludí treba do práce prosiť,je im totiž lepšie byť UP a chodiť na brigády načierno...je naspať doba mečisrizmu a komunizmu ked lenivci,darebáci,špekulanti na dávkach sa maju lepšie ako pracovití....preč s ficom...


