všetci by len dane vyberali , keby som ja vyhral volby tak by som vyhlásil: Zížim výdavky štátných orgánov a pvinne platby pre štát o 30% . , a na základe toho všetkým neštátným zamestnancom zvýšim plat min o 30% a k tomu primerane aj dane.....Všetci by len vyberali ako v stredoveku , nech odpustia niečo , ako grécku dlh....To dokáže hocikto zobrat ludom viac , ale nech im nechá...nie brat , ani dávat , ale nechat im čo najviac toho čo vyrobia..


