Dobyť,dobývať....Mirko však si mal zo slovenčiny 4-ku?
Groling žerie Nadove prášky .....zbrojit,zbrojit,zbrojit...nech idú do ......my sme národ holubiči.......neradi bojujeme...ti teplo nám akosi dostávajú chuť bojovať(Pelegrini,Groling..)
Geriatrický ples...kolkoze rokov má tá Verešová?
Keby ta pocul Trump ako mu hovoris a ze ho nemas rad
..
Ak Musk poradi Ficovi ako sa riedi statna sprava ,mimovladky..tak to progresivci nepreziju...to bude kvikotu...
Ty sa o dochodcov neboj..velmi dobre vedia co maju urobit..
Pomoz si sam clovece ,aj Pan Boh ti pomoze....co uz len take pomoze psychiater ?Tara 2 na 3...Tusim vsetci v PS su psychyatri ,ci psychologovia....len by tarali,debatovali,mudrovali..
Ako padol socializmus, korupciu som nikde nezazil....ani v podnikani ,ani na uradoch.
A co Gronsko? Kto po nom najnovsie tuzi?
A co Gronsko? Kto po nom najnovsie tuzi?
Uz aj zrak ti prestava sluzit. Ake mensie staty vidis?
Uz aj zrak ti prestava sluzit. Ake mensie staty vidis?
Nakoniec Ukrajinci zistia ze najlepsie a najferovejsie to s nimi nysli Putin....Kazdy si chcel len polievocku prihriat...
No ,teraz kvicte svine na bitunku ,ked Vam pravdu povedal Trump do oci...
Bohovane by rokovali,ale susediace krajiny s z
Ukrajinou nepozvu: Slovensko,Madarsko,Bulharsko...Chumaji
Dlove nsko
Vsetci rozum potratili....zapad je Hitler...Zapad sa tlaci na Rusko..
Nebol som tam,ale tuzim po tom,uz som bol nschystany,len vojna..u nas mame v obci sneznu frezuz Bieloruska,este tu je zopar bagrov -belarus...Rusi nepotrebuju vyrabat drobnr veci pre jednotlivcov na tazbu potrebuju obrovske stroje,tie mini japonske su im k nicomu..
Nepoznam murara,sustruznika,tesara,elektrikara co by studoval v zahranici...to ze tam nejaki studuju na Karlovej ,ci inde nam nijako neublizi..snad zubari ,ale aj tych je dost...
Odporúčame