Inak blogeri na SME ,sami medzi sebou diskutuju,hanobia vladu,premiera ,stat....SME'-cko to je taka zumpa myslienkovych vykalov priaznivcov PS ...Bez ucty ,uznania,serioznosti....To clovek zacne citat a musi ist alebo srat,alebo grcat.. a uz to dalej neda...

