... aj my ťa máme radi, len sa nepýtaj prečo. Alebo prečo nie, však ty to vieš, LEBO FICO ;-)
... aj my ťa máme radi, len sa nepýtaj prečo. Alebo prečo nie, však ty to vieš, LEBO FICO ;-)
... a ešte aj tradícií. Obama rozsvietil "poriadny" stromček, žiadny škatuľový.
... ja viem, čo si treba povedať: "Tak nám "Pán Boh pomáhaj"
... čože pády z balkóna, ale už dávno nikto neskákal z Kamzíka, ani tam nikoho neposielal :-)))
... advokát jej v cele začal dávať intenzívnejšie "masáže" :-)))
... ak nie je priestor, alebo možnosť na reakciu, netreba vyvolávať ani akciu.
... niekde som čítal, že keby Fico nebol, museli by sme si ho vymyslieť, lebo ... však LEBO FICO!!! :-o
... chcel poukázať na nehospodárnosť a nie je to len chybou administratívy.
... každý normálny to pochopil :-(
... komu je tu zase chichotno? :-O
..."...zdá sa, že po tých modrých tabletkách mu stojí všetko....aj rozum" ...som dole prečítal
Mne sa k tomu žiada dodať, že najhoršie je, keď to všetko, aj s rozumom, zostane stáť na pol ceste.
Pekné popoludnie všetkým :-)))
Paľko,
aj si si niečo dal na žalúdok, alebo si sa vygrcal len tak, spontánne?
Nemala by sa dnes lievať Ambrózia, keď už zajtra je Ambróza.
Pekný večer :-)
... to neviem, ale ak tam nejaký človek vstúpi, tak mu určite vreckom prešiel nejaký ten šekel. :-)
... aj ja. Čítam, že Američania pošlú na Mars ďalšie vozidlo a tí naši trpáci stále nič. Nemali sme tam už mať nejaké BVP-ečko?
"S čím kdo zachází, tím také schází."
To ma hneď napadlo a vyjadruje to všetko.
Odporúčame