... patrilo pod abraxas :-.)
",ked dobehla za mnou grekyna,ze sa so mnou chce rozpravat nejaky Presporak na cervenom Ferrari,"
???
... alebo jednoducho človek v láske veľmi sklamaný.
Pekný deň :-)
No neviem, ale pripadám si, ako keby som čítal Jozefa Ignáca Bajzu, "René mláďenca príhody a skúsenosti" od konca.
Pekný deň, všetkým a k obedu dobrú chuť :-)))
Aj som vás už pred hodinou pozdravil a zrazu som zistil, že tu nič nie je. To sa mi zase podarilo odoslať.
Pekný večer :-)))
... len pre tvoju informovanosť, Vlado tie voľby vyhral a Miky nikdy žiadne voľby nevyhral.
Dnes som kráčal jedným supermarketom, a v ušiach mi zarezonovalo hlásenie: "xy sa dostaví na oddelenie ľudských zdrojov. A v tom to je, pre niekoho sme len zdroje, nie bytosti mysliace, cítiace a preto si nás predávajú, ako volov na jarmoku. Dúfam, že sa to s tou jednou poisťovňou podarí čo najskôr. Chcem, aby o mne bolo rozhodované z hľadiska môjho zdravotného stavu, jeho potrieb a nie podľa potrieb naplnenia kasy nejakého akože investora.
... za Veľkého Vlada v 90-tich rokoch to zlepšenie skutočne aj nastalo, pokiaľ "Zachráňme Markízu" revolúcia neposlala všetko do čerta.
Keď už zliepaš, zliepaj veci súrodé.
„Za osem mesiacov sme nemali škandál“, povedal svojim komunistom v sobotu na sneme vodca zjednotenej „ľavice“.
Čo má týchto osem mesiacov spoločné s tým, čo v blogu rozoberáš?
Nič, len tvoja nenávisť musí denne niekde vykypieť.
Len padá a padá *******
sniežik bielučký,
na polia aj na lúčky.
Však len nech padá, ešte sa ho tak moc nenaj******
Pekný deň, všetkým :-)))
Čo sa tu všetko človek nedočíta :-O
Dole Vlado napísal, že sa "pari" s knédlikom.
Čo myslíte, kde zabudol dať dĺžeň, na "a", či na "i" ?
Je nedeľa, "Deň Pána",
teraz rozmýšľam, ktorý deň, je "Deň súdruha".
Peknú nedeľu všetkým, bez ohľadu na to kam sa, alebo kam ich, zaradia :-)))
Odporúčame